Tichý František (1896 - 1961)Dívka se zrcadlem

1957, litografie, 14,2 x 10,4 cm, sign. dole uprostřed v kameni, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 2429
Poslední dražitel: 400
Dražba ukončena: 07.10.2020, 21:25 h