Tichý František (1896 - 1961)Novoroč. prof. Maršálka

1942, lept, 12,6 x 18,1 cm, sign. vpravo dole v desce, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 4 200 Kč

Číslo položky: 2430
Poslední dražitel: 715
Dražba ukončena: 07.10.2020, 21:54 h