Trnková Klára (1949)Krajina s lasturou

80.léta, olej na překližce, průměr 6 cm, sign., rámeček

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2432
Dražba ukončena: 07.10.2020, 21:40 h