Klára Trnková (1949)

Česká grafička, ilustrátorka. dcera Jiřího Trnky; Narozena 12.7.1949 v Praze. Malířka, ilustrátorka, scénografka, věnuje se emailové tvorbě, též autorka pohádek.

Trnková Klára (1949) : Krajina s lasturou

Krajina s lasturou

80.léta, olej na překližce, průměr 6 cm, sign., rámeček

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 07.10.2020, 21:40 h

Číslo položky: 2432

Trnková Klára (1949) : Míč v zahradě

Míč v zahradě

80.léta, olej na dřevě, průměr 6 cm, sign., rámeček

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 07.10.2020, 21:45 h

Číslo položky: 2433

Trnková Klára (1949) : Zátiší s hruškou

Zátiší s hruškou

80.léta, olej na dřevě, průměr 10 cm, sign. rámeček

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 07.10.2020, 21:50 h

Číslo položky: 2434

Trnková Klára (1949) : Dům na nebesích

Dům na nebesích

1982, olej na dřevě, 15 x 10 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu štítek z Díla

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 07.10.2020, 21:55 h

Číslo položky: 2435