Klára Trnková (1949)

Česká grafička, ilustrátorka. dcera Jiřího Trnky; Narozena 12.7.1949 v Praze. Malířka, ilustrátorka, scénografka, věnuje se emailové tvorbě, též autorka pohádek.

Trnková Klára (1949) : Okno do zahrady

Okno do zahrady

Olej na dřevěné desce, 1984, 50 x 40 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1504