Trnková Klára (1949)Zátiší s hruškou

80.léta, olej na dřevě, průměr 10 cm, sign. rámeček

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 2434
Dražba ukončena: 07.10.2020, 21:50 h