Velčovský Josef (1945)Torzo

2006, bar. litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 45/80, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 2440
Poslední dražitel: 681
Dražba ukončena: 07.10.2020, 22:32 h