Gross František (1909 - 1985)Figura

1971, bar. litografie, 40,5 x 25,3 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 4/15

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 3 700 Kč

Číslo položky: 2474
Poslední dražitel: 256
Dražba ukončena: 02.02.2021, 18:33 h