Hoffmeister Adolf (1902 - 1973)Pátečníci

1927, tisk, 27,5 x 42,5 cm, sign. perem vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč

Číslo položky: 2476
Poslední dražitel: 858
Dražba ukončena: 02.02.2021, 18:46 h