Holý Miloslav (1897 - 1974)Zátiší se džbánem a jablky

1938, bar. akvarel, 23 x 40,5 cm, sign. vlevo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 2479
Dražba ukončena: 02.02.2021, 18:55 h