Janeček Ota (1919 - 1996)Havrani

olej, 1949, 30 x 45 cm, sign. vpravo dole Janeček I. 49, na rubu plátna popis "str. 49 č.14" a "str. 42 č.8"

Vyvolávací cena 65 000 Kč
Aktuální cena 65 000 Kč

Číslo položky: 328
Poslední dražitel: 136
Dražba ukončena: 05.11.2015, 11:50 h