Tichý František (1896 - 1961)Artisté na kole

1959, suchá jehla, 14,4 x 20,5 cm, sign. dole uprostřed. Poslední, v nemoci vytvořený grafický list F. Tichého. Existuje pouze několik známých podepsaných tisků. rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 11 100 Kč

Číslo položky: 2599
Poslední dražitel: 26
Dražba ukončena: 04.02.2021, 17:36 h