Tichý František (1896 - 1961)Capriccio II.

1948, suchá jehla, 47 x 38,1 cm, sign. dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 35 000 Kč
Aktuální cena 65 000 Kč

Číslo položky: 2600
Poslední dražitel: 174
Dražba ukončena: 04.02.2021, 17:41 h