Janeček Ota (1919 - 1996)Hlava

monotyp, 1944, 25 x 20 cm, sign. vpravo dole Janeček 19.X.44, pod paspartou dole poznámka autorem "č.52 výstava Švédsko", rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 333
Dražba ukončena: 05.11.2015, 12:15 h