Zrzavý Jan (1890 - 1977)Benátky

bar. litografie, 31 x 47 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole č. 183/200, rámováno

Vyvolávací cena 45 000 Kč
Aktuální cena 95 000 Kč

Číslo položky: 2651
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 04.02.2021, 21:50 h