Jíra Josef (1929 - 2005)Člověk a kůň

suchá jehla, 1974, 35,7 x 28,7 cm, vlevo dole znač. 2, vpravo dole dedikace a sign. Josef Jíra 74, rámováno

Vyvolávací cena 6 500 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 336
Poslední dražitel: 58
Dražba ukončena: 05.11.2015, 12:30 h