Anderle Jiří (1936)Klára, růže a motýl

1994, kolorovaná suchá jehla, 20,5 x 28,5 cm, popsáno a signováno, dedikace vpravo dole. Rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 2662
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 25.05.2021, 18:51 h