Bouda Cyril (1901 - 1984)Zátiší s kraby a vínem

bar. litografie, 21,5 x 27 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis autorem, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 4 300 Kč

Číslo položky: 2667
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 25.05.2021, 19:19 h