Dajč Jaroslav (1943)Krajina dotýkaná

2002, soubor 7 bar. leptů 27 x 15 cm, vše signováno a značeno 37/110

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2676
Poslední dražitel: 971
Dražba ukončena: 25.05.2021, 19:58 h