Anderle Jiří (1936)Hlava 339

1987, bar. pastel, 58 x 40 cm, nesign., vlevo dole popsáno autorem, rámováno.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 2728
Poslední dražitel: 764
Dražba ukončena: 25.05.2021, 18:50 h