Burian Zdeněk (1905 - 1981)Kovbojové

kvaš, 1940, 31 x 23 cm, signováno vlevo dole, rámováno. V pravé dolní části lehké poškození kresby. Levá polovina dvoustránkové ilustrace pro časopis Ahoj na neděli, E.B. Mana - Žíznivá země, ročník 8. Náhled celé dvoustrany ve fotogalerii použit z webu Daildeca.cz

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 70 000 Kč

Číslo položky: 2834
Poslední dražitel: 1023
Dražba ukončena: 25.10.2021, 19:01 h