1. Bibliofilie Moliére a lékaři

1999, Spolek čs. bibliofilů, ilustr. A. Born- 3x dvoubarevná litografie (nesign. 600 sign. výtisků, tento 257, podpisy tvůrců v tiráži, formát 27,8 x 17 cm

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 4 600 Kč

Číslo položky: 3021
Poslední dražitel: 249
Dražba ukončena: 01.03.2022, 20:08 h