Anderle Jiří (1936)Orfeus a Offenbach

suchá jehla, 49 x 33,5 cm, č. 4/70, signováno uprostřed dole. Rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 3036
Poslední dražitel: 686
Dražba ukončena: 01.03.2022, 21:20 h