Anderle Jiří (1936)Dívka a smrt

bar. suchá jehla, Z cyklu - Beware to ask what will be tommorow, 1983, 66 x 33 cm, signováno vpravo dole, popsáno a rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 3037
Poslední dražitel: 213
Dražba ukončena: 01.03.2022, 21:25 h