Bouda Cyril (1901 - 1984)Podzimní hon

bar. litografie, 33,9 x 24,4 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 22/200, uprostřed dole slepotisk Lyry Pragensis

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 3048
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 01.03.2022, 22:20 h