Anderle Jiří (1936)L´estro armonico

bar. s.j, 48 x 31,8 cm, 1/60, signováno a popsáno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 3210
Poslední dražitel: 686
Dražba ukončena: 30.05.2022, 20:15 h