Svolinský Karel (1896 - 1986)Kytice ve váze

tempera, 53,5 x 38,3 cm, sign. vpravo dole K. Svolinský, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 398
Dražba ukončena: 05.11.2015, 17:35 h