Anderle Jiří (1936)Dáma v kožichu

bar. suchá jehla, 67 x 50,5 cm, 65/70, signováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 3217
Poslední dražitel: 632
Dražba ukončena: 30.05.2022, 20:53 h