Bouda Cyril (1901 - 1984)Zátiší s krevetami

bar. litografie, 21,8 x 22,7 cm, sign. vpravo dole, uprostřed dole slepotiskové razítko Hollaru.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 3229
Poslední dražitel: 256
Dražba ukončena: 30.05.2022, 21:53 h