Tichý František (1896 - 1961)Tři artisté

litografie, 1945, 19,6 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno. Číslo v soupisu grafických děl 118.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 3312
Poslední dražitel: 153
Dražba ukončena: 31.05.2022, 22:28 h