1. Bibliofilie J. Seifert - Nad listy Maxe Švabinského

Vydal spolek čs. bibliofilů v roce 1954, Formát publikace 27 x 21,5 cm, 1x litografie M. Švabinského 16,8 x 12,7 cm, sign. V tiráži signatura J. Seiferta

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 3363
Poslední dražitel: 146
Dražba ukončena: 08.11.2022, 21:55 h