Tichý František (1896 - 1961)Hlava clowna II.

litografie, 1946, 36,3 x 19,9 cm, sign. vlevo dole Tichý 46, pod paspartou poznámka autora - orig. litho. Soupis graf. díla č.131. Velmi vzácná litografie, bylo pouze několik zkušebních tisků. Ofsetem bylo potom vytištěno 40 listů v zrcadlovém provedení.

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 50 000 Kč

Číslo položky: 416
Poslední dražitel: 26
Dražba ukončena: 05.11.2015, 19:05 h