Anderle Jiří (1936)Pocta Zdeňku Sklenářovi

bar. suchá jehla, 1984, 66 x 48,8 cm, 117/200, signováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 32 000 Kč

Číslo položky: 3374
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 09.11.2022, 18:46 h