Boštík Václav (1913 - 2005)Neodeslaný dopis

barevná suchá jehla, 17,5 x 13,2 cm, signováno uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3379
Dražba ukončena: 09.11.2022, 19:05 h