Brunovský Albín (1935 - 1997)Ale kam potom odletíme z tejto zmrznutej planety

bar. suchá jehla, 6/100, 25,5 x 17,5 cm, signováno a popsáno uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 3380
Poslední dražitel: 56
Dražba ukončena: 09.11.2022, 19:13 h