Tichý František (1896 - 1961)Paganini I.

lept, 1942, 33,3 x 18,1 cm, nesignováno, soupis graf. díla č.68, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 419
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 05.11.2015, 19:20 h