Anderle Jiří (1936)G.F. Handel

bar. suchá jehla, 1/60, 49,5 x 32,5 cm, signováno a rámováno.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 24 000 Kč

Číslo položky: 3503
Poslední dražitel: 686
Dražba ukončena: 27.02.2023, 19:00 h