Chaba Karel (1925 - 2009)Paříž

barevná litografie, 30 x 19,7 cm, 1981, signováno uprostřed dole, volný list.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 3557
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 28.02.2023, 18:07 h