Zrzavý Jan (1890 - 1977)Sv. František káže ptákům

tužka, 1950, 11 x 15,3 cm, sign. vpravo dole ZJ, dole popis autorem Sv. František káže ptákům - 41903, P.27.I.50 (3.). Rámováno

Vyvolávací cena 16 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč

Číslo položky: 440
Poslední dražitel: 20
Dražba ukončena: 05.11.2015, 21:10 h