Zrzavý Jan (1890 - 1977)Bárky na pobřeží

tužka, 1950, 10,5 x 15,5 cm, sign. vpravo dole J.Z., dole popis autorem Bárky na pobřeží, skiza, 80008, Zrzavý Jan P. 24.X.50, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 441
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 05.11.2015, 21:21 h