Zrzavý Jan (1890 - 1977)Chvála nakladatelského povolání - bibliofilie

frontispice J. Zrzavého, litografie, sign. v kameni, napsal a vydal  O. Štorch-Marien ve 400 ks. tento 37. Věnování dr. Šafránkovi na předsádce

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 443
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 05.11.2015, 21:25 h