Anderle Jiří (1936)F. Chopin - Ballade

bar. suchá jehla s kresbou, 1988, 48,8 x 33 cm, sign. uprostřed dole Ballade c.v. 1/1 Jiří Anderle 1988, rámováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 444
Poslední dražitel: 64
Dražba ukončena: 28.04.2016, 09:00 h