Bouda Cyril (1901 - 1984)Horské květy

suchá jehla, 24 x 32 cm, 97/200, signováno, rámováno.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 3634
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 07.06.2023, 18:10 h