Anderle Jiří (1936)Marquise de Pompadur

suchá jehla s kresbou 1/1, 1987, 65,5 x 49 cm, vlevo dole popsáno autorem, sign. uprostřed dole Jiří Anderle 1987, rámováno

Vyvolávací cena 16 000 Kč
Aktuální cena 37 000 Kč

Číslo položky: 449
Poslední dražitel: 64
Dražba ukončena: 28.04.2016, 09:34 h