Chaba Karel (1925 - 2009)Město

bar. litografie, 30 x 20 cm, signováno uprostřed dole

Vyvolávací cena 1 400 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 3690
Poslední dražitel: 1198
Dražba ukončena: 07.06.2023, 20:20 h