Lamr Aleš (1943)Escukapova pustina

akvarel, 1977, 31 x 44 cm, popsáno nahoře, signováno, volný list. Na dvou místech lehce přeloženo.

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 3717
Poslední dražitel: 40
Dražba ukončena: 07.06.2023, 22:35 h