Panuška Jaroslav (1872 - 1958)Obři pod hradem

uhel + akvarel, 1900, 49 x 32 cm, signováno vlevo dole monogramem, popsáno na rubu autorem

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 3731
Poslední dražitel: 1115
Dražba ukončena: 08.06.2023, 17:45 h