Tavík Šimon František (1877 - 1942)Dívka v klobouku

barevný pastel, 1903, 30 x 23 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3756
Poslední dražitel: 560
Dražba ukončena: 08.06.2023, 19:50 h