Janeček Ota (1919 - 1996)Kverka s kočkou

kombinovaná technika, 37,7 x 24,2 cm, sign. LD Ota Janeček, rámováno. Evidováno v soupisu děl Ing. T. Janečka pod kat. číslem 4682

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 46
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:40 h