Tichý František (1896 - 1961)Ilustrace k Lermontovově básni "Démon"

lept, 1939, 27,5 x 19,8 cm, sign. vpravo dole František Tichý 39, rámováno. Tento list vytištěn v malém nákladu jako volná grafika, mimo tisků které byly součástí stejnojmenné bibliofilie.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 579
Dražba ukončena: 28.04.2016, 20:15 h