Tichý František (1896 - 1961)Paganini

kresba tužkou, 13,7 x 9 cm, sign. vlevo dole Tichý 52, D.O (?), rámováno. Kresba je na přeloženém, popsaném papíru. Na rubu tužková skica hlavy.

Vyvolávací cena 6 800 Kč
Aktuální cena 6 800 Kč

Číslo položky: 583
Poslední dražitel: 20
Dražba ukončena: 28.04.2016, 20:35 h